SAÇ EKİMİ

Saç Ekimi Nedir ?

Saç ekimi, kelliğe dirençli olan bölgeleden mikro cerrahi yöntemlerle başınızdaki sağlıklı ve dökülmemiş saçlarınızdan (özellikle ense bölgesindeki saçların köklerinin), saçların döküldüğü bölgeye taşınarak ekilmesi işlemidir. Saç ekimi yaparken, başın arka kısmında bulunan yani ense bölgesindeki saç köklerinin alınması tercih edilir. Erkeklerde ensedeki saç kökleri DHT (dihidro testesteron) hormonuna karşı duyarsız olduklarından dökülmezler.

Bu işlemler  saç ekim merkezleri ve saç ekimi yapan hastanelerde, sağlıklı ve steril koşullarda ve uzmanlar tarafından yapılmalıdır. Vizyon Hair Trans, saç ekimi alanında uzman kadrosuyla sizlere en iyi hizmeti vermektedir.

Saç Ekimi Nasıl Yapılır ?

Saç ekimi, kelliğe dirençli olan bölgeleden, özellikle de enseye yakın başın arka tarafından alınan saç köklerinin, saçların döküldüğü bölgeye taşınmasıdır. Saç ekimi yaparken, başın arka kısmında bulunan yani ense bölgesindeki saç köklerinin alınması tercih edilir. Erkeklerde ensedeki saç kökleri DHT (dihidro testesteron) hormonuna karşı duyarsız olduklarından dökülmezler. Günümüzde, saç ekiminde FUE Saç Ekimi Yöntemi yaygın olarak kullanılmaktadır. Ağrısız ve acısız bu saç ekim yöntemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

 

 

 

 

Sosyal Medya Haberleri

   

 Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

   
   

Çözüm Ortağımız

www.elitistanbul.com.tr