NİMET YURDAKUL

Nimet YURDAKUL

Saç Ekim Kooordinatörü

HAKKIMIZDA

Kimi zaman neden bu kadar gür olduğunu, çoğu zamanda niye dökülüp yerine yenilerinin çıkmadığını kendi kendimize sorduğumuz saçlarımız, yaşam tarzımızın bir parçasını yansıtmakla birikte, aslında fiziksel görüntümüzün çok önemli bir parçası değil midir? Onlar parlak ve sağlıklı iken kendimizi daha özgüvenli ve tam hissetmez miyiz? Yıpranıp, cansızlaştıklarında veya dökülmeye başladıklarında hem fiziksel hem de psikolojik olarak biz de yıpranır ve mutsuzlaşırız. Bir anda hayatımız kabusa dönmeye başlar ve çareler ararız.

Geçmiş dönemdeki imkanlar, bu problemlerimizi kısmi olarak çözüyor gibi görünseler de kalıcı bir etki oluşturamadıklarından bu kabusu sonlandıramıyorlardı. Ne kadar şanslıyız ki, her geçen gün gelişen tıp, sağlık teknolojileri ve dermokozmetik alanları bizleri bu kabustan uyandırmakta çok gecikmediler.

Bunlardan en önemlileri ise;saç nakil yöntemleridir. Ülkemiz saç nakli konusunda Avrupa'ya kıyasla çok başarılı ve tercih edilir bir konuma gelmiştir. Ama ne yazık ki, yetkisi olmayan kurum ve kişiler tarafından yürütülen merkezlerde yapılan nakiller neticesinde, hem sağlıksız koşullarda saç nakilleri yapılmakta, estetikten ve doğallıktan uzak sonuçlar ortaya çıkmaktadır. İşte bu yüzden özellikle saç nakillerinin plastik cerrahlar kontrolündeki uzman ve deneyimli bir ekip tarafından, hastane ortamında gerçekleştirilmesi gerekir ki, bu da kişinin sağlığına verilen değeri göstermektedir.

Uzman ekip, modern teknoloji ve uygun merkezlerde yapılan saç nakilleri, daha fazla güvenilirlik ve kalite sunmaktadır.

Modern tıbbın en gelişmiş cihazları, alanında uzmanlaşmış plastik cerrahlarımız ve deneyimli ekibimizle Elit İstanbul Tıp Merkezi bünyesinde faaliyette olan saç nakli ünitemizde, saç nakillerinde hasta memnuniyetini ilk sıraya koyarak hizmet vermekteyiz. Yurt dışı ve şehir dışından gelecek olan hastalarımız için ulaşımı oldukça kolay. İstanbul Atatürk Havalimanı'na 10 dakikalık mesafedeyiz.

Uzun yılların getirdiği bilgi ve tecrübeyle "Keşke daha önce düşünseydim" diyeceğiniz merkezimize bekliyoruz...

Sosyal Medya Haberleri

   

 Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

   
   

Çözüm Ortağımız

www.elitistanbul.com.tr